Zatepľovanie budov

MK Insulation realizuje aj izolovanie "zatepľovanie" obvodových plášťov budov. Ponúkame Vám komplexné služby od návrhov vizualizácie budovy, cez odborné poradenstvo a dodávku materiálov, až po samotnú realizáciu zateplenia.


Zatepľujeme kontraktnými systémami od renomovaných firiem. Používame buď dosky z minerálnej vlny alebo  EPS (penový fasádny polystyrén, od najväčšieho výrobcu na Slovensku), podľa želania zákazníka. Pri výbere zatepľovacieho systému a jeho hrúbkach Vám radi poradíme podľa vlastností budovy a stavebných technických noriem.

Pre povrchovú úpravu používame výhradne omietkové zmesi CAPATECT od spoločnosti CAPAROL, ktoré sa vyznačujú vynikajúcim vlastnosťami. Na výber sú disperzné, silikónové, a silikátové  omietky v hladenej alebo ryhovanej štruktúre povrchu. Tieto zmesi tónujeme do zvoleného odtieňu v našom vlastnom miešacom centre.

Vizualizácia Vašej budovy

Neviete si predstaviť ako by Váš dom vyzeral v odtieňoch Vašej obľúbenej farby? Náš tím Vám pripraví grafické vizualizácie podľa zadaných parametrov a požiadaviek na reálnej nehnuteľnosti. Poradíme tiež aké farby kombinovať, kde sa žiada zvýraznenie nejakým prvkom, tak aby váš dom bola najkrajšia budova na ulici.

Materiál a práce zabezpečíme v dohodnutej kvalite a cene

S dodávkou materiálu si samozrejme nemusíte robiť starosti. Zabezpečíme za Vás všetko, od dodania lešenia až po nové parapetné dosky. Nakupujeme vždy tie najkvalitnejšie dostupné materiály, ktoré s Vami vopred prekonzultujeme.

Prečo zatepľovať?

Určite každý v súčasnosti uvažuje nad tým ako znížiť náklady na bývanie, zároveň skvalitniť jeho úroveň a zmodernizovať stavebné materiály použité pri výstavbe. Zatepľovanie obvodových plášťov budov tieto požiadavky napĺňa okamžite. Investícia do zateplenia sa Vám vráti do niekoľkých rokov v podobe ušetrených nákladov na kúrenie. Efektívnosť zateplenia  sa líši od hrúbky múrov, použitých stavebných materiálov a podobne. Krajšie a kvalitnejšie prostredie v budove a jej okolí, zmodernizované materiály si môžete užívať okamžite po realizácii.

Máte záujem o viac informácii o službách MK Insulation alebo cenovej kalkulácii komplexného zateplenia Vašej nehnuteľnosti? Kontaktujte nás.

 

pred hore ďalej
hore
News